Når åpner klatrehallen?

Kategorier Åpningstider | 0

Vi får en del henvendelser på når vi åpner klatrehallen igjen nå som skolen starter opp. For at vi skal kunne åpne er det en del rutiner og praktiske ting som må på plass. Styre er i gang med å utarbeide dette, men før vi kan åpne på dette godkjennes av kommunelegen.

Vi vil oppdatere hjemmesider, facebook og sende ut en epost til våre medlemmer så snart vi har fått godkjenning fra kommunelegen.

Det vil bli en litt anderledes høst og vinter og vi oppfordrer alle våre medlemmer å holde seg oppdatert på gjeldene covid19 tiltak.

Vi kommer til å stille strenge krav til håndhygge og spriting av hender før og under bruk og en gledelig nyhet for klatrere er at en studie utført av University of Colorado Anschutz Medical Campus viser at flytende kalk dreper 100% av viruset og kan derfor brukes som et alternativ til håndsprit

I mellomtiden anbefaler vi våre medlemmer å bruke klatre og buldre felt i nærområdet

Bilde av klatre veggen

Vi håper vi åpner klatrehallen inne kort tid.